کابین دوش آرشا سرام

کابین دوش یه محفظه شیشه ای جم وجور که داخل  آن امکان حمام کردن به صورت ایستاده را دارید امروز با توجه به کوچکتر شدن فضای زندگی استفاده از کابین دوش برای استفاده بهینه از حداقل فضا حائز اهمیت است. کابین دوش ها علاوه بر تقسیم فضا، از خیس شدن بخش‌های دیگر سرویس بهداشتی شما در حین حمام کردن، جلوگیری می‌کند و فضای شما را زیباتر می‌نماید. ویا برای حمام های بزرگ امکان پارتشین بندی کردن حمام را با  کابین دوش دارید.

کابین دوش بیشترین کاربرد را هتل ها و  مراکز زیبایی  دارد ودرهای کابین دوش عمدتا به صورت کشویی هستند کابین دوش‌ها دارای مدل‌های مختلفی با متریال مختلف هستند. برخی از کابین دوش‌ها با ورق‌های پلکسی گلاس و برخی دیگر با پروفیل‌های آلومینیوم پهن و بزرگ ساخته می‌شود. اما در عصر حاضر و با توجه به پیشرفت روزافزون علم معماری بیشتر از کابین دوش‌های شیشه‌ای  استفاده می‌گردد. این دسته از کابین دوش‌ها هم با تم کلاسیک و هم با تم مدرن همخوانی دارند. کابین شیشه ای به عنوان یک دیوایدر شیشه‌ای فضای مورد استفاده حمام شما را مجزا و تقسیم‌بندی می‌کند.

نکاتی که درانتخاب کابین دوش باید به آن توجه کرد

یکی از مهم ترین این نکات اندازه حمام شما است. واضح است که برای حمام های کوچک بهتر است ازنوع کوچک آن استفاده کنید و اگر حمام شما فضای بزرگی دارد باید به سراغ نوع بزرگ تر بروید. بایدمتناسب با سبک حمام منزل خود انتخاب کنید که به زیباتر شدن فضای حمام کمک کند.
در ادامه به معرفی مدل های کابین دوش باز و بسته می پردازیم.

امروزه بیشتر از کابین دوش‌های شیشه‌ای فریم لس استفاده می‌گردد و علت آن زیبایی، اشغال حداقل فضا و استحکام و استقامت بالای آن است. علاوه بر موارد ذکر شده در کابین دوش‌های فریم‌لس به دلیل نبود فریم، فضایی برای رشد و نمو میکروب و قارچ وجود ندارد و کاملا بهداشتی است. برای اطلاعات بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

کابین دوش
کابین دوش ویترا

به همراه شیر و دوش توکار

سایر محصولات آرشا سرام

فهرست